Adobe Muse

Adobe Muse CC 2014.2

Świetny edytor WWW na Mac

Adobe Muse to edytor stron WWW. Dzięki niemu zaprojektujesz własną stronę internetową w prosty i intuicyjny sposób. Korzystając z Adobe Muse nie musisz znać się na html ani żadnym innym języku programowania, żeby uzyskać profesjonalne efekty. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Prosty w obsłudze
  • Pozwala skoncentrować się na wyglądzie strony
  • Możliwość uzyskania profesjonalnych efektów

Wady

  • Pozwala tworzyć tylko statyczne strony WWW

Dobry
7

Adobe Muse to edytor stron WWW. Dzięki niemu zaprojektujesz własną stronę internetową w prosty i intuicyjny sposób. Korzystając z Adobe Muse nie musisz znać się na html ani żadnym innym języku programowania, żeby uzyskać profesjonalne efekty.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Pozwala szybko opanować narzędzia do edycji nawet początkującym użytkownikom. Dzięki Adobe Muse łatwo stworzysz stronę WWW od podstaw, nawet jeśli nigdy wcześniej tego nie robiłeś.

Używając Adobe Muse możesz skoncentrować się wyłącznie na wyglądzie tworzonej witryny. W prosty sposób dodasz na swojej stronie zdjęcia, pokaz slajdów, pliki video lub mapy Google. Do dyspozycji masz też liczne czcionki, które efektownie zaakcentują treść.

Adobe Muse pozwala w łatwy sposób zaprojektować zarówno nieskomplikowaną stronę jak i złożoną z wielu elementów witrynę. Możesz rozplanować rozkład poszczególnych stron i ich wzajemną zależność w intuicyjny sposób. Wszystko to bez znajomości programowania.

Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się jak zrobić stronę WWW, wypróbuj Adobe Muse. To świetne narzędzie zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów.

Najczęściej pobierane Fotografia na Mac

Więcej
Adobe Muse

Download

Adobe Muse CC 2014.2